Multi-Mam Balm - Multi-Mam SK


Opis výrobku


Balzam Multi-Mam Balm odporúčame pre prevenciu praskania bradaviek a zlepšenie stavu tkaniva v oblasti bradaviek. Balzam sa nelepí a ľahko sa vstrebáva, chráni oblasť bradavky tým, že nahrádza a dopĺňa prirodzený kožný tuk. Pred kojením ho nie je potrebné odstraňovať.


Stiahnuť príbalové informácie

Otázky zákazníčok


Je potrebné pred kojením balzam Multi-Mam Balm odstraňovať?
Nie. Balzam je v prípade požitia neškodný a chuťovo i čuchovo je neutrálny. Balzam sa odporúča použiť hneď po kojení. Keď ho použijete bezprostredne pred kojením, môže vášmu dieťaťu sťažiť prisatie.

Ako často sa má Multi-Mam Balm používať?
Záleží len na vás. Balzam sa odporúča použiť hneď po kojení. Keď ho použijete bezprostredne pred kojením, môže vášmu dieťaťu sťažiť prisatie.

Aký je rozdiel medzi výrobkami Multi-Mam Balm a Multi-Mam Lanolin?
Multi-Mam Balm je zložený z vybraných rastlinných olejov. Predstavuje rastlinnú alternatívu lanolínu, teda prírodného tuku z ovčej vlny.

Neustále ma trápia popraskané bradavky, čo je veľmi bolestivé. Čo mám robiť?
Najlepším riešením je najprv na liečbu popraskanej kože použiť obklady, ktoré podporujú hojenie vo vlhkom prostredí. Ako prevenciu vzniku prasklín a na zmäkčenie kože môžete tiež použiť masť. Multi-Mam Balm je masť, ktorá kožné tkanivo posilňuje a stará sa oň. Skladá sa z bylinných ingrediencií, má neutrálnu chuť a v prípade požitia je neškodná. Dokáže tak zaistiť optimálnu ochranu počas kojenia i po celý deň.

Čo je príčinou problémov s bradavkami?
Väčšina prípadov poranenia bradaviek je výsledkom nedokonalého prisatia. Je dôležité, aby bola najcitlivejšia časť tkaniva bradavky zatiahnutá hlboko do úst dojčaťa. Popraskanie bradaviek môžu spôsobovať tiež výrobky, ktoré znižujú prirodzenú ochranu kože, napríklad mydlá či šampóny. A nakoniec patria medzi potenciálne príčiny ťažkostí s bradavkami kvasinkové infekcie, ekzémy alebo sklony k suchej pokožke.

Ak máte ďalšie otázky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Balm
Average rating:  
 1 reviews
 by Carol

I just wanted to send a quick email to thank you for such an amazing product. There is absolutely no way that I could have continued to feed my daughter without the Multi-Mam Balm. I have recommended it in all of my breast feeding groups in Kildare, Ireland. Thank you so much.