Multi-Mam Lanolin - Multi-Mam SK


Opis výrobku


Multi-Mam Lanolin odporúčame na prevenciu praskania bradaviek a zlepšenie stavu tkaniva v oblasti bradaviek. Lanolín – tuk z ovčej vlny – predstavuje tradičný prostriedok podporujúci hojenie popraskanej kože. Multi-Mam Lanolin obsahuje mimoriadne čistý lanolín lekárskej triedy, ktorý nahrádza kožnú tukovú vrstvu.


Stiahnuť príbalové informácie

Otázky zákazníčok


Je potrebné pred kojením odstraňovať Multi-Mam Lanolin?
Nie, v prípade požitia je neškodný a chuťovo i čuchovo je neutrálny. Lanolin sa odporúča použiť hneď po kojení. Keď ho použijete bezprostredne pred kojením, môže vášmu dieťaťu sťažiť prisatie.

Ako často sa má Multi-Mam Lanolin používať?
Záleží len na vás. Optimálnu ochranu dosiahnete, keď budete Multi-Mam Lanolin používať aspoň dvakrát denne.

Ako najlepšie sa má Multi-Mam Lanolin aplikovať?
Rozotrite malé množstvo Multi-Mam Lanolinu medzi špičkami prstov a naneste na celú oblasť bradavky. Pred použitím môže byť vhodné tubu mierne postláčať alebo zahriať v rukách.

Aký je rozdiel medzi výrobkami Multi-Mam Lanolin a Multi-Mam Balm?
Lanolin obsahuje najčistejší prírodný tuk z vlny. Multi-Mam Balm je jeho rastlinnou alternatívou a skladá sa z vybraných rastlinných olejov. Balzam je mäkší, a preto sa ľahšie aplikuje.

Neustále ma trápia popraskané bradavky, čo je veľmi bolestivé. Čo mám robiť?
Najlepším riešením je najprv na liečbu popraskanej kože použiť obklady, ktoré podporujú hojenie vo vlhkom prostredí. Na zabránenie ďalšiemu praskaniu potom použite masť. Multi-Mam Lanolin kožné tkanivo posilňuje a stará sa oň. Ide o prírodný produkt, ktorý má neutrálnu chuť a v prípade požitia je neškodný. Dokáže tak udržiavať kožné tkanivo zdravé a silné, či už počas kojenia alebo po celý deň.

Čo je príčinou problémov s bradavkami?
Väčšina prípadov poranenia bradaviek je výsledkom nedokonalého prisatia. Je dôležité, aby bola najcitlivejšia časť tkaniva bradavky zatiahnutá hlboko do úst dojčaťa. Popraskanie bradaviek môžu spôsobovať tiež výrobky, ktoré znižujú prirodzenú ochranu kože, napríklad mydlá či šampóny. A nakoniec patria medzi potenciálne príčiny ťažkostí s bradavkami kvasinkové infekcie, ekzémy alebo sklony k suchej pokožke.

Ak máte ďalšie otázky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Lanolin
Average rating:  
 0 reviews