Prečo používať výrobky Multi-Mam - Multi-Mam SK


Prečo používať výrobky Multi-Mam

Sortiment inovatívnych výrobkov Multi-Mam určených na starostlivosť o matku a dieťa dokáže riešiť celý rad problémov. Výrobky bránia vzniku problémov s bradavkami, ku ktorým môže dôjsť pred dojčením či počas dojčenia, a tieto problémy aj liečia. Existuje tiež špeciálne vyvinutý výrobok, ktorý upokojuje dieťa pri prerezávaní zúbkov.

Výrobky Multi-Mam určené na starostlivosť o matku a dieťa: problémy a riešenia

V ideálnom prípade by ste sa pri dojčení mali cítiť pohodlne a uvoľnene. Bežne však dochádza k tomu, že pri dojčení zažívajú ženy nepohodlie, ktoré má dopad na to, ako sa cítia. Napríklad nesprávne prisatie dieťaťa pri dojčení môže spôsobiť popraskanie tkaniva na bradavkách, čo vedie k bolestivosti a niekedy tiež k infekcii. Dôsledkom takých nepríjemných skúseností potom môže byť aj ukončenie kojenia skôr, než plánujete.

Deťom môže spôsobiť ťažkosti prerezávanie zúbkov. Tieto ťažkosti môžu mať rôznu podobu, od napuchnutých ďasien cez nepokojný spánok a podráždenosť až po hnačky. Nepochybne je dôležité, aby boli ťažkosti, ktoré dieťa zažíva, čo najmenšie.

Sortiment zahŕňa výrobky Multi-Mam Compresses, Multi-Mam Balm, Multi-Mam Lanolin a Multi-Mam BabyDent. Tieto výrobky, ktoré je možné zakúpiť bez receptu, sú prírodné a účinné a matkám v ich náročnom poslaní uľahčia život.

Prírodné ingrediencie

Medzi prírodné ingrediencie používané v našich výrobkoch patrí bioaktívny 2QR komplex z rastlinného základu, oleje získavané z rastlín a lanolín, vysoko čistený tuk z vlny.Ako to funguje

Výrobky Multi-Mam, Balm, Lanolin a Compresses liečia ťažkosti spojené s dojčením a pomáhajú im predchádzať. Obklady Compresses ponúkajú okamžitú úľavu, neutralizujú škodlivé mikróby a podporujú prirodzené procesy hojenia. Multi-Mam Balm a Lanolin chránia bradavky počas kojenia a predchádzajú vzniku prasklín. Multi-Mam BabyDent zmierňuje ťažkosti, ktoré dieťa zažíva pri prerezávaní zúbkov.