Ako to funguje - Multi-Mam SK


Ako to funguje

Výrobky Multi-Mam liečia ťažkosti pri dojčení a pomáhajú im predchádzať a poskytujú úľavu deťom pri prerezávaní zúbkov.

Výrobky Multi-Mam Compresses a Multi-Mam BabyDent obsahujú 2QR komplex. Táto aktívna látka neutralizuje škodlivé mikróby, vytvára upokojujúce prostredie a podporuje prirodzené procesy hojenia, ktoré využíva ľudské telo.

Výrobky Multi-Mam Balm a Multi-Mam Lanolin predchádzajú praskaniu kože a dopĺňajú do kože prírodné oleje.

Naše jemné, ale účinné výrobky dajú vám i vášmu dieťaťu do začiatku to najlepšie. Zbavia vás totiž ťažkostí spojených s dojčením, ktoré predstavujú významný faktor pri rozhodovaní žien o predčasnom ukončení kojenia.

Kojenie

Multi-Mam Compresses sú jednorazové obklady, ktoré ponúkajú okamžitú úľavu od ťažkostí spojených s dojčením. Majú upokojujúce účinky a vytvárajú vlhké prostredie vhodné pre hojenie, pomáhajú predchádzať infekcii a starajú sa o oblasť bradavky.

Balzam Multi-Mam Balm obsahuje rastlinné oleje, bambucké maslo a extrakt z včelieho vosku PEG 8 Beeswax. Tieto látky nahrádzajú a dopĺňajú prírodný kožný tuk bradavky. Tým pomáhajú predchádzať praskaniu kože a udržujú kožu mäkkú, vláčnu a zdravú. Balzam predstavuje rastlinnú alternatívu výrobku Multi-Mam Lanolin.

Multi-Mam Lanolin obsahuje vysoko čistený lanolín, tuk získavaný z ovčej vlny. Tento prírodný tuk dopĺňa tukovú vrstvu kože a je známy svojím zvlhčujúcim účinkom.

Prerezávanie zúbkov

Vieme, že aj prerezávanie zúbkov môže byť zložitý proces. A preto sme do sortimentu Multi-Mam zaradili upokojujúci výrobok BabyDent, ktorý dieťaťu v tejto zložitej a často stresujúcej vývojovej fáze pomôže.

Aj Multi-Mam BabyDent sa skladá z prírodných ingrediencií. Vytvára mäkkú ochrannú vrstvu na ďasnách dieťaťa, ktorá má upokojujúci účinok a prináša úľavu od ťažkostí.

Bezpečnosť výrobkov Multi-Mam

Všetky výrobky radu Multi-Mam pre starostlivosť o matku a dieťa sú pri požití pre dieťa neškodné a nie je potrebné ich pred dojčením odstraňovať. Ingrediencie, ktoré používame, pochádzajú väčšinou z prírodných zdrojov a sú najvyššej kvality. Prešli klinickým testovaním a schvaľovacím procesom čo sa týka účinnosti a bezpečnosti.