Aktívne látky - Multi-Mam SK


Aktívne látky

Hlavnou zložkou obkladov Multi-Mam Compresses a výrobku Multi-Mam BabyDent je 2QR komplex (vyslovuje sa ako „to cure“, t.j. „liečiť“). Táto prírodná ingrediencia získavaná z rastlín neutralizuje škodlivé mikróby, pretože im bráni uchytiť sa na tkanive. 2QR komplex podporuje prírodný proces hojenia a obnovuje prirodzenú rovnováhu mikrobiálnej flóry. 2QR komplex nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

Multi-Mam Lanolin je vyrobený z vysoko čisteného tuku z vlny (lanolínu). Lanolín je prírodný olej, ktorý je najbližší prírodnému tuku v ľudskej koži a zaisťuje ochranu bradaviek. Balzam Multi-Mam Balm predstavuje rastlinnú alternatívu lanolínu. Obsahuje rastlinné oleje, ktoré nahrádzajú kožný tuk, ku ktorého strate dochádza pri dojčení. Ponúka optimálnu ochranu bradaviek.

Čo je 2QR komplex?

Jednou z našich hlavných ingrediencií je celosvetovo patentovaný 2QR komplex. Tento komplex je zmesou vysoko rafinovaných rastlinných polysacharidov.

2QR komplex neutralizuje škodlivé mikróby a pomáha predchádzať infekciám (zápalu prsníkovej žľazy). Vyznačuje sa jedinečným spôsobom účinku, pretože bráni škodlivým mikróbom uchytiť sa na ľudskom tkanive. 2QR komplex podporuje prírodný proces hojenia a obnovuje prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu.Medzi ďalšie zložky našich výrobkov patria z rastlín získavané oleje s upokojujúcim a zvlhčujúcim účinkom a vysoko čistený tuk z vlny (lanolín), ktorého ochranný a zvlhčujúci účinok je dobre známy.

Výrobky ponúkajú okamžitú úľavu a fungujú na princípe neutralizácie škodlivých mikróbov, vytváraní upokojujúcich podmienok a podpory prirodzených procesov hojenia. Ďalšie informácie o tom, ako výrobky Multi-Mam fungujú a aké majú účinky, nájdete tu: (odkaz).